Përçues gome

Kërko
Mbyllni këtë kuti kërkimi.

Shirit vulosjeje silikoni të ekstruduar me temperaturë të lartë

Ne jemi prodhuesi profesional i shiritave të vulave prej gome silikoni të ekstruduar OEM në Kinë. Shiriti ynë prej gome silikoni i ekstruduar mund të përdoret për të krijuar vula dhe guarnicione të të gjitha formave dhe madhësive. Kjo e bën atë ideal për t'u përdorur në një gamë të gjerë industrish, nga automobila te ushqimi dhe pijet. Ka veti të shkëlqyera izoluese elektrike, duke e bërë atë ideal për përdorim në aplikime elektrike. Dhe gjithashtu ka veti të shkëlqyera izoluese termike, duke e bërë atë ideal për përdorim në aplikime ku nxehtësia duhet të mbahet jashtë ose të përmbahet.

Prodhuesi i shiritit të vulës së silikonit të ekstruduar

Key Features

 • Fortësi e lartë, e butë fleksibël
 • Në dispozicion klasën e ushqimit, klasën mjekësore, shkallën komerciale
 • Gama e gjerë e temperaturës funksionale
 • Shumë fleksibël dhe me koeficient të ulët fërkimi
 • Jashtëzakonisht i qëndrueshëm dhe rezistent ndaj grisjes
 • Përdorimi i lëndëve të para silikoni të importuara

Shërbimi ynë

Aplikime

 • Vula me temperaturë të lartë për pajisjet e ngrohjes
 • Derë, Dritare, WC, Lavatrice, Ngrirës, ​​Pompë uji, Dush, Sobë
 • Makinë, Mbulesë valvulash, karburator, mbulesë lëkundëse, motor motori, radiator, linjë karburanti

Fabrika e shiritave silikoni të ekstruduar me cilësi të lartë

Pas vitesh kërkimesh, më në fund kemi zhvilluar një produkt që plotëson të gjitha kërkesat e nevojshme. Shiriti i gomës silikoni i ekstruduar është një lloj i ri izolimi që mund të përdoret në një sërë aplikimesh. Ky produkt është bërë nga një material silikoni me cilësi të lartë që është rezistent ndaj nxehtësisë dhe të ftohtit. Është gjithashtu fleksibël dhe i qëndrueshëm, duke e bërë atë ideal për përdorim në shumë industri të ndryshme.

Suconvey Rubber Manufacturer Supplys Vula me shirita silikoni të ekstruduar me porosi

Ne kemi zhvilluar një seri fletësh gome silikoni me cilësi të lartë, performancë të lartë, tub silikoni, vula copë litari silikoni, rul gome silikoni, profile gome silikoni me porosi etj. Produktet tona të silikonit të klasës VI kanë karakteristikën e jotoksike, temperaturë të lartë, plakje të ngadaltë, shtypje të nxehtësisë, gërryes, densitet të lartë dhe të ulët dhe retardant të flakës.

Pavarësisht se sa i madh apo i vogël është projekti, ju mund t'u besoni mjeshtrit tanë ekspertë për t'i ofruar në kohë.

Prodhuesi me shumicë i shiritit të vulës së silikonit të ekstruduar

Ne jemi një prodhues kryesor i shiritave të gomës silikoni të ekstruduar me temperaturë të lartë nga Kina. Goma e silikonit të ekstruduar ka një gamë të gjerë avantazhesh ndaj llojeve të tjera të gomës. Është rezistent ndaj temperaturave të larta, ka veti të shkëlqyera izoluese elektrike dhe është shumë fleksibël. Ai gjithashtu ka rezistencë të mirë kimike dhe mund të përdoret në një shumëllojshmëri të gjerë aplikimesh.

Konsumatorë të Gëzuar

Vit pas viti, industri të shumta e njohin Suconvey Rubber si lider në cilësi, shërbim dhe inovacion. Ne jemi krenarë që jemi një nga prodhuesit më të mirë të produkteve të gomës në botë.

Gif
Gif
Laboratori universitar
Lexo më shumë
Kam pak më shumë se një vit që punoj me ta dhe më duhet të them që në përgjithësi jam i kënaqur. Produkti ka funksionuar siç shpresoja, me shumë pak probleme. Shërbimi ndaj klientit ka qenë gjithashtu i përgjegjshëm dhe i dobishëm. Në përgjithësi, unë do t'ua rekomandoja produktin e tyre të tjerëve në treg për gomën.
bajdosë
bajdosë
Prodhuesit e automobilave
Lexo më shumë
Ky është një prodhues kinez i fletëve silikoni me të cilin jam i kënaqur. Pavarësisht nga COVID-19, transporti është vonuar. Por më pëlqejnë prodhuesit profesionistë si ky.
Ariel
Ariel
Fabrika e Ushqimit
Lexo më shumë
I jam shumë mirënjohëse Stephanie për këshillat e duhura për projektin tim. Dorëzimi i shpejtë i shpejtë i shpejtë.
Kodi
Kodi
Projekti i Pellgut të Peshqve
Lexo më shumë
Bëra shumë kërkime përpara se të blija produktet e gomës dhe në fund shkova me Suconvey Rubber. Jam shumë i lumtur që e bëra! Ata janë një furnizues super i besueshëm dhe ekspertë profesionistë të gomës.
I mëparshëm
Tjetër

Na kontaktoni për më shumë specifika Llojet e nxjerrjes së gomës silikoni

Ndani mendimet tuaja dhe personalizoni produktet tuaja të synuara me specialistin tonë të gomës silikoni.

Pyetjet më të shpeshta

Këtu janë pyetjet dhe përgjigjet më të shpeshta se si të blini produkte silikoni të personalizuara

 1. Ju lutemi konfirmoni kërkesën tuaj të kërkimit si dobishmëri.
 2. Ju lutemi matni madhësinë e vendit tuaj të aplikimit dhe numëroni sasinë. Nëse keni vizatim, më mirë na dërgoni. Nëse nuk keni vizatim, ju lutem më tregoni aplikacionin tuaj dhe më tregoni se ku dëshironi ta përdorni, më mirë të njihni modelin e pajisjes së aplikimit, ne mund të bëjmë vizatim ose zgjidhje për ju.
 3. Ne do të bëjmë vizatim sipas kërkesave tuaja ose produkteve të kërkuara foto ose foto.
 4. Ju lutemi konfirmoni madhësinë dhe sasinë, veçanërisht specifikimet e asaj që dëshironi, në mënyrë që të mund të jap udhëzuesin dhe sugjerimet më të sakta.
 5. Marrja e mostrave si kërkesat dhe aplikacionet tuaja të sakta.
 6. Testimi dhe konfirmimi i mostrave dhe përmirësimi nëse është e nevojshme.
 7. Vendosja e porosisë dhe përgatitja e prodhimit.
 8. Organizoni dorëzimin pas testit jashtë magazinës.
 9. Shërbimi pas shitjes ndjek gjithmonë mallrat.

Para blerjes: Jepni udhëzuesin më profesional për zgjedhjen e produkteve ose sistemit të duhur të shërbimit.

Pas blerjes: Garanci për 1 ose 2 vjet si aplikim dhe kërkesat tuaja. Çdo dëmtim do të riparohet ose zëvendësohet i ri gjatë garancisë për sa kohë që produktet përdoren në mënyrën e duhur dhe konsumim normal të produkteve, përveç çdo prishjeje për arsye personale.

Pas shitjes: Jepni gjithmonë sugjerimet më profesionale për statusin e punës së produkteve, jepni mbështetje për klientët zhvillimet e marketingut të biznesit të markës së tyre. Riparoni gjithmonë për sa kohë që ne vazhdojmë bashkëpunimin.

Po, ne mund të ofrojmë mostrën ekzistuese falas, por një tarifë e vogël për modelin me porosi, klientët e rinj pritet të paguajnë për koston e dorëzimit, tarifa e mostrës do të zbritet nga pagesa për porosinë zyrtare. 

Për produktin ekzistues, duhen 1-2 ditë; Nëse dëshironi dizajnin tuaj, mund të duhen 3-5 ditë në varësi të përmbajtjes suaj të dizajnit. 

Ne kemi departamentin tonë të QC të fuqizuar me një ekip profesional të QC. "Cilësia Së pari, Fokusimi në Cutomer" është politika jonë e cilësisë dhe ne kemi Kontrollin e Cilësisë në hyrje / Kontrollin e cilësisë në proces / Kontrollin e cilësisë dalëse përgjatë operacioneve tona të fabrikës.

Për t'i bërë ballë të gjitha kërkesave të mësipërme ekstreme të mjedisit të punës, Suconvey duhet të zgjedhë lëndët e para të cilësisë më të mirë të cilat jo vetëm që mund të prodhojnë produkte silikoni me performancë të mirë, por gjithashtu kanë shumë avantazhe të jashtëzakonshme, të tilla si nuk do të kalojnë në të verdhë as të përdoren për një kohë të gjatë, nuk do të bëhet i brishtë, thyhet lehtë, nuk do të tkurret ose zgjerohet edhe pse përdoret për një kohë të gjatë, gjithashtu nuk do të ndryshojë lehtësisht specifikimet për të ndikuar në funksionimin e makinës suaj. Vetëm në bazë të kontrollit të cilësisë së mësipërme, produktet silikoni mund të servisohen për një kohë të gjatë për të kursyer energjinë tuaj për t'i zëvendësuar ato dhe kohën tuaj të pritjes për zëvendësimin në mënyrë që produktiviteti të jetë i lartë.

Merrni nevojat tuaja me ekspertin tonë

Suconvey Rubber prodhon një gamë të gjerë produktesh gome. Nga komponimet bazë komerciale deri te fletët shumë teknike që të përputhen me specifikimet e rrepta të klientit.