Përçues gome

Kërko
Mbyllni këtë kuti kërkimi.

Ndalesa juaj e Besuar

Prodhuesi i shiritave të vulave të silikonit në Kinë

Po kërkoni një prodhues shiritash gome silikoni me një performancë të mirë? Atëherë ju jeni në vendin e duhur.

Produktet tona të mirëmbajtjes së gomës silikoni me një ndalesë të zhvilluar në gjashtë sisteme të plota mund të plotësojnë 100% të kërkesave tuaja dhe kërkesës së produktit. Vula silikoni Rubber Strip është sistemi i katërt që përfshin shiritin e gomës silikoni, shiritin e sfungjerit silikoni, shiritat silikoni me formë të veçantë, shiritin katror silikoni, vulën unaze silikoni O, profilet e sfungjerit silikoni, profilet e personalizuara të nxjerrjes silikoni, gome silikoni të cilat furnizojnë sfungjerët e fryrë vulosje dhe zhurmë shumëfunksionale, thithje goditjesh, efekt rezistent ndaj pluhurit për makineritë, dera, pajisje, makinë, tuba, tub, dritare ose ndonjë pjesë lidhëse për të ndihmuar produktivitetin e garantuar të makinës dhe gjithashtu ndihmon për të siguruar një mjedis të këndshëm pune. Të gjitha produktet në këtë sistem janë të betonuara së bashku dhe duke u zhvilluar gjithnjë e më të kompletuara në mënyrë që t'i sjellin bashkëpunëtorit tonë një ndjenjë shumë të mirë të përvojës së blerjes së projektit me një ndalesë.

Guarnicioni i gomës silikoni është forma të ndryshme të vulosjes së pjesëve rezervë të përdoruesve të brendshëm dhe të jashtëm për makineri ose tubacione në mjekësi, elektronikë, kimike, retardant flakë dhe industri ushqimore për sa kohë që ka lëng. Pra, materialet janë vaji, acidi dhe alkali, i ftohti dhe nxehtësia dhe rezistenca ndaj plakjes.

Rripi vulosës i gomës i referohet një shiriti vulosës që përdoret gjerësisht në automobila, makineri, dyer, dritare dhe vende të tjera me funksionet e izolimit nga pluhuri, izolimi, izolimi i zërit dhe fiksimi. Pra, materialet kërkonin vulosje të këndshme dhe veti të plakjes së ngadaltë.

Shiriti i sfungjerit silikoni është një shirit izolues më i butë, i përdorur gjerësisht në shtëpi, pajisje dhe makineri me reduktim më të mirë të zhurmës, thithjen e goditjeve dhe efekt vulosjeje. Asnjë erë ose lëndë e parë ushqimore nuk janë të njohura për të bërë këtë lloj shiriti. Ne mund të ofrojmë për aq kohë sa ju dëshironi dhe diapazoni i madhësisë ndryshon.

Shiriti prej gome silikoni në formë T/D/P përdoret gjerësisht në dritare, dyer, kontejnerë korniza të ndryshme për të ulur zhurmën dhe pluhurin. Materialet kanë formë strikte të kërkuara me qëndrueshmëri të mirë dhe jetë të gjatë shërbimi dhe janë mjaft të buta. Ne mund të ofrojmë çdo madhësi për ju.

Sheshi Silikoni Strip është një shirit izolues më i butë që përdoret gjerësisht në shtëpi, pajisje dhe makineri me reduktim më të mirë të zhurmës, thithjen e goditjeve dhe efekt mbylljeje me një shtresë shkopi prapa. Asnjë erë ose lëndë e parë ushqimore nuk janë të njohura për të bërë këtë lloj shiriti. Ne mund të furnizojmë për aq kohë sa ju dëshironi.

Rubber përçues | furnizuesi i unazës silikoni ose

vulë silikoni ose unazore

Silicone O Ring Seal është një pjesë këmbimi popullore dhe e nevojshme në shumë shtëpi ose shishe jetese ose mobilje ose makinë ose gomë dhe filxhan në shumë makina dhe pajisje. Klasa e ushqimit dhe lëndët e para të sigurta janë të rëndësishme për këtë aplikim. Ne mund të ofrojmë madhësi të ndryshme dhe lloje të rezistencës ndaj temperaturës.

Profilet e sfungjerit silikoni prodhohen zakonisht për pozicionin e vendosur në pjesët e lidhjes së makinerive dhe sendeve në jetën dhe industritë tona. Pra, forma është projektuar gjithmonë si forma e vendit të përputhur. Ne kemi përvojë të mjaftueshme që mund të ofrojmë atë të duhurin ose të bëjmë vizatim për ju.

Profilet e personalizuara të nxjerrjes silikoni janë krijuar posaçërisht për vendin unik si vend aplikimi dhe instalimi. Qëndrueshmëria e mirë dhe efekti mbyllës, plakja e ngadaltë, rezistenca antikimike, temperatura e lartë, cilësia e ushqimit dhe pa formë janë vetitë e nevojshme për këtë produkt.

Silikoni Rubber Inflatable Seal është një vulë që fryhet dhe shfryhet bazuar në praninë e një burimi fryrjeje. Kjo lejon që vula të akomodojë një hendek të ndryshueshëm vulosjeje. Kur presioni ushtrohet nga brenda në vulë, ajo fryhet për t'u përshtatur me sipërfaqet e pabarabarta dhe siguron një pengesë të besueshme nga lagështia dhe ndotësit e tjerë.

Shiriti i gomës silikoni që kemi prodhuar është një material i fortë dhe fleksibël që mund të shtrihet ose pritet pa u thyer. Përdoret shpesh si izolues, copë litari, mbushës i boshllëqeve dhe material lidhës për shkak të renditjes së lartë, rezistencës ndaj nxehtësisë, elasticitetit dhe rezistencës ndaj kimikateve. 

Guarnicioni me shkumë sfungjeri silikoni me ngjitës është një material izolues perfekt për aplikime hermetike dhe të papërshkueshme nga uji. Është bërë nga polimer silikoni dhe ka ngjitje të shkëlqyer në shumë sipërfaqe. Mund të përdoret në industri të ndryshme si automobila, ushqim dhe pije, mjekësi, kimike dhe hapësirë ​​ajrore.

Guarnicionet prej gome silikoni elektrikisht përçues prodhohen me një përbërje karboni që përdoret si një përcjellës me amperazh të ulët ose si mbrojtje kundër shkarkimit elektrostatik. Ato përmirësojnë performancën elektrike dhe termike.

Litarët tanë të sfungjerit silikoni kanë shumë aplikime të ndryshme mbyllëse. Ne mund të prodhojmë korda sfungjeri silikoni me elasticitet të lartë, rezistent ndaj temperaturës së lartë, të qëndrueshme, të trajtuar me platin, të kuq, të zi, të bardhë, katror, ​​të rrumbullakët.

Litarët tanë prej gome silikoni janë zgjidhja ideale për aplikime të shumta të guarnicioneve dhe mbylljes me temperaturë të lartë për shkak të gamës së tyre të gjithanshme të temperaturës dhe fleksibilitetit të gomës.

Ne jemi të vetëdijshëm për

Cilësia e vulave shirit gome silikoni

Rreth kompanisë

FABRIKE me shirita vulash SILIKONI Profesionale dhe Eksperte

Ne u ofrojmë klientëve produkte me shirita silikoni të cilësisë së lartë bazuar në kërkesat tuaja. Ekipi ynë i inxhinierëve me përvojë dhe fabrika jonë e teknologjisë së lartë janë të pajisura mirë për t'ju ofruar të gjitha produktet e vulave me shirita silikoni që ju nevojiten për shtëpitë, makinat dhe fusha të tjera të aplikimit. Shiriti ynë prej gome silikoni janë rezistent ndaj zjarrit, rritjes së kërpudhave, plakjes dhe ozonit, përveç që ofrojnë stabilitet në situata të vështira. Për më tepër, shiritat e silikonit kanë rezistencë të lartë në tërheqje, zgjatim, rezistencë ndaj grisjes dhe cilësi të kompresimit. Këto karakteristika jo vetëm që lejojnë përdorimin e shiritave silikoni në një gamë të gjerë aplikimesh, por ato gjithashtu ndihmojnë në zgjatjen e jetës së tyre të shërbimit. Kontaktoni ekipin tonë nëpërmjet emailit ose telefonit, ose kërkoni një ofertë për të marrë të gjitha përgjigjet që ju nevojiten për vulosjet e shiritave prej gome silikoni.

Rubber përçues | prodhuesit e produkteve silikoni
Rubber përçues | Prodhues me porosi të tubave silikoni
Rubber përçues | fabrika e guarnicioneve gome silikoni
Rubber përçues | Prodhuesi i produkteve të nxjerrjes së silikonit
Rubber përçues | prodhues rul gome silikoni

personalizoni furnizuesin e produkteve silikoni

Shiriti i gomës silikoni është një material më i popullarizuar në jetë dhe industri, kështu që është shumë i ndryshueshëm në model dhe dizajn, i cili kujdeset për skenarë të ndryshëm përdorimi, si kushtet dhe mjedisi i ndryshëm. Prandaj, ne ofrojmë shërbimin e klientit profesional të nivelit të lartë për klientët tanë në dizajne dhe aplikacione të ndryshme shiritash gome. Madhësia e zakonshme është një faktor bazë, përveç kësaj, ngjyra, fortësia, temperatura, forma… të gjitha mund të jenë dizajn specifik për çdo kërkesë dhe kërkesë.

Ju lutem mos hezitoni të më tregoni kërkesat tuaja, dizajnin tuaj, apo edhe vizatimin tuaj. Nëse produktet tuaja të kërkuara janë të lehta, ne mund të prodhojmë lirisht për ju si përvojat tona dhe të ofrojmë produktet më të përshtatshme për ju. Nëse është e ndërlikuar, ne mund të ofrojmë udhëzuesin më profesional për mjedisin tuaj të përdorimit dhe të bëjmë një model dizajni që ju ta vendosni në makinën tuaj. Pra, nuk ka kurrë vështirësi përpara nesh, ka, le ta zgjidhim së bashku.

PRODUKTET SILIKONI
0 +

Mësoni më shumë vulat tuaja me shirita gome silikoni me ne

Shiriti gome silikoni është një lloj pjesë rezervë vulosëse e bërë nga materiale gome silikoni të cilat kalendohen me përbërje gome silikoni pasi janë përzier mjaftueshëm dhe grupohen në lloje të ndryshme dhe modele të veçanta vulash shiritash për të përmbushur kërkesat e ndryshme të aplikimit në pajisje ose makineri të ndryshme në industri ose jetë. siç janë makineritë, dera, pajisje, makinë, tuba, tub, dritare ose ndonjë pjesë lidhëse për të ndihmuar produktivitetin e garantuar të makinës dhe gjithashtu ndihmon për të siguruar një mjedis të këndshëm pune, i cili siguron izolimin dhe zhurmën shumëfunksionale, thithjen e goditjeve, efektin e papërshkueshëm nga pluhuri... Më poshtë janë më shumë detaje rreth shiritave tanë të gomës silikoni:

Nuk e dini se me çfarë të filloni?

Merrni një zgjidhje për të gjitha produktet e gomës silikoni

Rreth kompanisë

na kontaktoni

Shitja me shumicë Suconvey mund të jetë e lehtë dhe e sigurt.

Pavarësisht se çfarë lloj produktesh gome silikoni dëshironi, bazuar në përvojën tonë të gjerë, ne mund ta prodhojmë dhe furnizojmë atë.

Pa pagesë Konsultimi

Merrni një kuotë të lirë

FAQ

Pyetjet dhe përgjigjet më të shpeshta

bëj më shumë pyetje

Ne jemi profesionistë të produkteve silikoni prodhuesi mund të ofrojë sistemin më të plotë të produkteve nga pjatë gome silikoni, tub gome silikoni, xhamat silikoni, mbështjellës gome, thasë me vulë vakum gome silikoni dhe të tjera profile të ekstruduara silikoni të madhësive dhe llojeve të ndryshme për aplikime të ndryshme.

  1. Ju lutemi konfirmoni kërkesën tuaj të kërkimit si dobishmëri.
  2. Ju lutemi matni madhësinë e vendit tuaj të aplikimit dhe numëroni sasinë. Nëse keni vizatim, më mirë na dërgoni. Nëse nuk keni vizatim, ju lutem më tregoni aplikacionin tuaj dhe më tregoni se ku dëshironi ta përdorni, më mirë të njihni modelin e pajisjes së aplikimit, ne mund të bëjmë vizatim ose zgjidhje për ju.
  3. Ne do të bëjmë vizatim sipas kërkesave tuaja ose produkteve të kërkuara foto ose foto.
  4. Ju lutemi konfirmoni madhësinë dhe sasinë, veçanërisht specifikimet e asaj që dëshironi, në mënyrë që të mund të jap udhëzuesin dhe sugjerimet më të sakta.
  5. Marrja e mostrave si kërkesat dhe aplikacionet tuaja të sakta.
  6. Testimi dhe konfirmimi i mostrave dhe përmirësimi nëse është e nevojshme.
  7. Vendosja e porosisë dhe përgatitja e prodhimit.
  8. Organizoni dorëzimin pas testit jashtë magazinës.
  9. Shërbimi pas shitjes ndjek gjithmonë mallrat.

Para blerjes: Jepni udhëzuesin më profesional për zgjedhjen e produkteve ose sistemit të duhur të shërbimit.

Pas blerjes: Garanci për 1 ose 2 vjet si aplikim dhe kërkesat tuaja. Çdo dëmtim do të riparohet ose zëvendësohet i ri gjatë garancisë për sa kohë që produktet përdoren në mënyrën e duhur dhe konsumim normal të produkteve, përveç çdo prishjeje për arsye personale.

Pas shitjes: Jepni gjithmonë sugjerimet më profesionale për statusin e punës së produkteve, jepni mbështetje për klientët zhvillimet e marketingut të biznesit të markës së tyre. Riparoni gjithmonë për sa kohë që ne vazhdojmë bashkëpunimin.

Merrni nevojat tuaja me ekspertin tonë

Suconvey Rubber prodhon një gamë të gjerë produktesh gome. Nga komponimet bazë komerciale deri te fletët shumë teknike që të përputhen me specifikimet e rrepta të klientit.