Përçues gome

Kërko
Mbyllni këtë kuti kërkimi.
BESIMI JUAJ NJË STOP

KINË PRODHUESI i produkteve të gomës me cilësi të lartë

Sistemi i produkteve:

Rreth Nesh
SUCONVEY

E themeluar në vitin 2014, Shenzhen Suconvey Rubber Products Co., Ltd, e vendosur në qytetin Shenzhen, shtrihet në bregun juglindor të Kinës. Kompania jonë prodhon të gjitha llojet e fletëve gome, tuba gome, shirita gome, rrota silikoni për transferimin e nxehtësisë, pllaka silikoni stampues prej ari, unaza silikoni mbyllëse dhe pastrues transportieri, skaje transporti pu, rrota sigurie për dysheme, etj. Aktualisht, kompania mbulon një sipërfaqe prej 3900 metrash katrorë dhe ka 150 punonjës, duke përfshirë 30 personel drejtues teknik të llojeve të ndryshme. Kapitali i regjistruar i kompanisë është 5 milionë dhe vlera e prodhimit vjetor është 70 milionë juanë. Ne mirëpresim sinqerisht tregtarët vendas dhe të huaj për të vizituar dhe negociuar.

CE & ACS MIRATUAR

SUCONVEY ofron produkte gome të personalizuara me cilësi të lartë

Ne prodhojmë një sërë produktesh gome për të gjitha nevojat tuaja banesore, industriale dhe personale. Merrni një vlerësim FALAS për projektin tuaj të personalizuar të gomës. Pavarësisht se sa i madh apo i vogël është projekti, ju mund t'u besoni mjeshtrit tanë ekspertë për t'i ofruar në kohë.

Fletë gome silikoni

Fleta e gomës silikoni përdoret gjerësisht në industritë që kanë nevojë për materiale gërryese të veshjes së mirë, mund të bëhen në lloje të ndryshme për mjedise të ndryshme të komplikuara.

Tub dhe shirit gome silikoni

Tubat dhe shiritat prej gome silikoni janë pjesë e nevojshme në fushën e aplikimit të vulosjes dhe lidhjes, fabrika jonë përshtat çdo madhësi dhe specifikim pikërisht në mjedisin e punës. Ju mund t'u besoni produkteve tona silikoni.

Produkte silikoni të personalizuara

Produktet e personalizuara të gomës silikoni prodhohen dhe dizajnohen kryesisht sipas dobisë së përdoruesit, produktet e këtij sistemi kanë karakteristika më fleksibël dhe lëndë të parë me cilësi të lartë të kërkuar.

Eksploroni certifikimin tonë

ACS, ISO 9001:2015, Fabrika e Produkteve të Gomës së Miratuar me Çertifikimin CE. Ne kemi Çertifikime të plota për të gjitha produktet tona të gomës!

Rubber Suconvey | Certifikata 5
Rubber Suconvey | Certifikata 4
Rubber Suconvey | Certifikata 3
Rubber Suconvey | Certifikata 2

njohuri baze

Cilat janë temat e sigurisë së pajisjes së shpimit?

Rreziku është një pjesë e natyrshme e operacioneve të shpimit dhe duhet të menaxhohet në mënyrë që të sigurohet operacione të sigurta. Llojet e rreziqeve që lidhen me pajisjet e shpimit mund të ndryshojnë shumë ...

GOME NITRILI VS GOME SILIKONI

Nitrili dhe silikoni janë dy lloje gome që përdoren shpesh në produkte sepse kanë veti të ndryshme. Goma nitrile...

BISENI ME NE, JEMI NE ANEN JUAJ

ne mirëpresim të gjitha llojet e pyetjeve të produkteve të gomës, të mëdha apo të vogla! Qëllimi ynë është të prodhojmë profile dhe produkte të nxjerrjes së gomës nga të cilat mund të mbështeteni ditë pas dite. 

Le të Na Kontaktojmë

Kontaktoni Details

Shenzhen Suconvey Rubber products Co., Ltd.

08:00 - 22.00:XNUMX
E hene e premte

Lokacioni

Parku Industrial Ronglichang, Rruga Zijing Nr. 4, Distrikti Longgang, Qyteti Shenzhen

Kontaktoni

Celular / Whatsapp: +86 13246961981
Email: [email mbrojtur]

Merrni nevojat tuaja me ekspertin tonë

Suconvey Rubber prodhon një gamë të gjerë produktesh gome. Nga komponimet bazë komerciale deri te fletët shumë teknike që të përputhen me specifikimet e rrepta të klientit.