Përçues gome

Kërko
Mbyllni këtë kuti kërkimi.

Ndalesa juaj e Besuar

prodhues me porosi të produkteve silikoni

Nëse jeni duke kërkuar për produkte silikoni të personalizuara vazhdimisht me cilësi të lartë që mund të bëhen në pothuajse çdo konfigurim, atëherë jeni në vendin e duhur. Më e rëndësishmja, aftësitë tona të procesit lejojnë dorëzimin e shpejtë dhe kohëzgjatjen e shkurtër të kërkuar nga tregu i sotëm i dizajnit me porosi. Klikoni në butonin për të marrë një ofertë më poshtë për të filluar.

Produktet tona të mirëmbajtjes së gomës silikoni me një ndalesë të zhvilluar në gjashtë sisteme të plota mund të plotësojnë 100% të kërkesave tuaja dhe kërkesës së produktit. E gjashta është produkte silikoni të personalizuara, të cilat përfshinin sende gome silikoni për kujdesin e foshnjës, vegla gome silikoni gatimi, mjete gome silikoni mjekësie, nevoja ditore prej gome silikoni, enë gome silikoni, mbështjellës turi silikoni, sende të personalizuara prej gome silikoni për personel, enë silikoni prej gome, silicone, Pajisje dhe tastierë silikoni. Të gjitha produktet në këto gjashtë sisteme të betonuara së bashku dhe duke u zhvilluar gjithnjë e më të kompletuara, kështu që mund t'i sjellin bashkëpunëtorit tonë një ndjenjë shumë të mirë të përvojës së blerjes së projektit me një ndalesë.

Lloje të ndryshme të produkteve silikoni me porosi

SUCONVEY ofron produkte silikoni me porosi me cilësi të lartë

Rubber përçues | Prodhuesi i veglave të gomës silikoni për gatim

Gatimi i veglave prej gome silikoni

Gatimi i veglave prej gome silikoni është një pajisje kuzhine e gjeneratës së teknologjisë së re, e bërë me materiale gome silikoni të kategorisë ushqimore të aprovuara nga FDA të përballueshme që mund t'i rezistojnë temperaturave të larta. Të tilla si tenxhere dhe tigane, doreza për mikrovalë, enë tavoline dhe kontejnerë. Mjetet tona silikoni nuk janë të dëmshme për trupin e njeriut dhe janë kompakte dhe të përshtatshme të dizajnuara në mënyrë që këto vite të jenë gjithnjë e më të njohura.

Rubber përçues | Mbulesa e Pluhurit POSHT gome silikoni me porosi

Mbulesa e Pluhurit POSHT gome silikoni me porosi

1. Mbulesat e pluhurit prej gome silikoni kanë karakteristikat e rezistencës ndaj temperaturës së lartë/të ulët, rezistente ndaj vajit, rezistent ndaj ozonit, rezistent ndaj veshjes dhe rezistente ndaj plakjes. 2. Madhësia:105/130/145/160/170/e personalizuar.
Fortësia: 30-90 breg A.
3. Aplikoni në bashkimin e makinerive dhe pajisjeve të rënda, pjesën e çekiçit të shtypjes për rezistent ndaj pluhurit dhe amortizues.
Rubber përçues | prodhues me porosi të tastierës prej gome silikoni

Mbulesa e tastierës silikoni të laptopit me rezistencë ndaj ujit

Mbulesa e tastierës silikoni është e lehtë për t'u mirëmbajtur, mbrojtur dhe përdorur për një laptop ose kompjuter desktop. Parandalon në mënyrë efektive pluhurin dhe ujin në mjediset kompjuterike. Materiali ofron rehati dhe forcë, dhe është i lehtë për t'u përkulur. Tastiera me membranë silikoni mund të lahet vazhdimisht, sipas dëshirës tuaj. Ju mund të zgjidhni disa nga çelësat tuaj që do të printohen me ngjyra të ndryshme sipas preferencave tuaja.

Rubber përçues | Kallëp silikoni në formë të personalizuar për çokollatë, sapun, akull

Kallëp silikoni në formë të personalizuar për çokollatë, sapun, akull

1. Myku mund të hiqet lehtë duke shtypur pjesën e poshtme.
2. Është i sigurt, i lehtë për t'u larë, fleksibël, rezistent ndaj temperaturave të larta dhe të ulëta (-60 C 240 C), dhe mund të përdoret në mikrovalë dhe furra, dhe frigoriferë.
3. Mbrojtja 100% ofron mbrojtje mjedisore përmes materialit të padëmshëm silikoni dhe mund të përdoret në standardet evropiane të sigurisë ushqimore (LFGB).
Rubber përçues | prodhues me porosi tape gome silikoni

Vulë mbyllëse mbyllëse prej gome prej silikoni e personalizuar

Mbyllja e tapës prej gome silikoni është prodhuar nga silikoni për një shumëllojshmëri të gjerë kimikatesh, duke përfshirë acide, alkale dhe tretës. Është mbrojtës ndaj nxehtësisë, mbron zërin dhe rezistent ndaj depërtimit. Është i rrumbullakët në prerje tërthore për të krijuar një njësi të mbyllur midis sipërfaqeve cilindrike të mbivendosura. Fortësia e silikonit prej 70A mbron nga gërryerja.

Rubber përçues | mbështjellëse filxhani silikoni me porosi të filxhanit të kafesë

filxhan me porosi Mbështjellës filxhani silikoni sublimues

Po kërkoni një mënyrë argëtuese dhe të lehtë për të personalizuar filxhanin tuaj të kafesë? Mos kërkoni më tej se mbështjellëset e turive silikoni sublimues! Këto mbështjellje janë krijuar për t'u përshtatur mirë rreth filxhanëve të kafesë me madhësi standarde dhe ato mund të printohen me çdo dizajn që ju pëlqen duke përdorur një printer standard sublimimi. Mbështjellësi i filxhanit silikoni rezistent ndaj nxehtësisë dhe metali, rezistencë ndaj temperaturës së lartë dhe i ripërdorshëm. Lehtë për t'u përdorur dhe instaluar dhe zëvendësuar në sekonda.

Rubber përçues | Fabrika e byzylykëve silikoni të personalizuara NFC RFID

byzylyk dhe shirita dore silikoni me porosi

Po kërkoni një byzylyk apo rrip dore silikoni unik dhe të personalizuar? Mos kërkoni më larg se fabrika e byzylykëve dhe rripave të dorës me porosi silikoni! Ekipi ynë i profesionistëve me përvojë mund të krijojë gjithçka që ju ëndërroni, nga byzylykët e thjeshtë një herë deri tek dizajnet e përpunuara që mund të vishen çdo ditë. Me gamën tonë të gjerë të materialeve dhe opsionet e personalizimit, nuk ka dyshim se ne mund të krijojmë byzylykun ose rripin e dorës të përsosur silikoni për ju!

Ne jemi të vetëdijshëm për

Cilësia e produkteve silikoni me porosi

Opsione të gjera të personalizuara për projektet tuaja

Masat

Ne ofrojmë mundësinë për të prodhuar produkte silikoni në madhësi të ndryshme për t'u siguruar që funksioni i produktit mund të akomodojë me saktësi aplikacionin tuaj.

Ngjyra

Ju keni një gamë të gjerë opsionesh ngjyrash për t'u marrë në konsideratë, të cilat do t'ju ndihmojnë të pozicionoheni më mirë në treg dhe të sjellni disa pjesë unike.

 • Kushdo në listën e ngjyrave të Pantone
 • Si mostra juaj e ngjyrave
 • Përzieni ngjyrën tuaj specifike të kërkesës për pjesë unike

Trajtim sipërfaqësor

Zgjidhjet tona të personalizuara paraqesin prodhimin e gomës silikoni në trajtime të ndryshme sipërfaqësore për të siguruar që ato të përshtaten me produktet tuaja të dëshiruara.

 • Sipërfaqe mat / valë / e lëmuar
 • Me logo të veçantë
 • Me sipërfaqe ngjitëse
 • Personalizojeni modelin tuaj të shënimeve

material

Lëndët e para të ndryshme me specifika të ndryshme për aplikimet tuaja të ndryshme. Ne ofrojmë opsione të gjera për të siguruar që ju të merrni atë që i përshtatet kërkesave tuaja.

 • Temperaturat e larta dhe të ulëta kërkojnë nga -60℃ deri në 350℃
 • Aprovuar nga FDA/Klasa e ushqimit/shkalla mjekësore/shkalla e foshnjës
 • Fortësi e veçantë nga 20° deri në 90° breg A
 • Dendësia 0.9 deri 1.7 për kërkesa të veçanta
 • Retardant i ndezshëm, Anti-statik
Rubber përçues | Prodhues me porosi të tubave silikoni
Rubber përçues | fabrika e guarnicioneve gome silikoni
Rubber përçues | Prodhuesi i produkteve të nxjerrjes së silikonit
Rubber përçues | prodhues rul gome silikoni

produkte silikoni me porosi

Produktet e personalizuara të silikonit janë materiali më i popullarizuar në jetë dhe industri, kështu që ai ndryshon i ndryshueshëm në model dhe dizajn, i cili kujdeset për skenarë të ndryshëm përdorimi si kushtet dhe mjedisi i ndryshëm. Prandaj, ne ofrojmë shërbimin e klientit profesional të nivelit të lartë për klientët tanë si dizajne dhe aplikacione të ndryshme të produkteve silikoni me porosi. Madhësia e zakonshme është një faktor bazë, përveç kësaj, ngjyra, fortësia, temperatura, forma… të gjitha mund të jenë dizajn specifik për çdo kërkesë dhe kërkesë.

Ju lutem mos hezitoni të më tregoni kërkesat tuaja, dizajnin tuaj, apo edhe vizatimin tuaj. Nëse produktet tuaja të kërkuara janë të lehta, ne mund të prodhojmë lirisht për ju si përvojat tona dhe të ofrojmë produktet më të përshtatshme për ju. Nëse është e ndërlikuar, ne mund të ofrojmë udhëzuesin më profesional për mjedisin tuaj të përdorimit dhe të bëjmë një model dizajni që ju ta vendosni në makinën tuaj. Pra, nuk ka kurrë një vështirësi para nesh, ajo ka, le ta zgjidhim së bashku.

PRODUKTET SILIKONI
0 +

Dini më shumë Produktet tuaja silikoni të personalizuara me ne

Mjetet e gatimit nga silikoni janë një domosdoshmëri jetësore në shtëpi ose restorante ku nevojiten vende të lidhura me ushqimin, kështu që lëndët e para duhet të kenë vetitë e ushqimit, të qëndrueshme kimike, jetëgjatësi të gjatë, dizajn të saktë, miqësore me makineritë e gatimit ose kuzhinës. rezistent ndaj nxehtësisë dhe pa erë…sepse duhet të përgatisni mjete të ndryshme të cilat variojnë nga përgatitja e gatimit, gatimi, ushqimi deri në pastrimin e kuzhinës. Më poshtë janë më shumë detaje rreth produkteve tona silikoni me porosi:

Si i bëjmë produktet e gomës silikoni

Në çdo organizatë ose kompani, ka procese të caktuara që anëtarët duhet të ndjekin në prodhimin ose prodhimin e një artikulli. Ne kemi përshkruar të gjitha proceset nëpër të cilat kalojnë produktet tona të gomës silikoni përpara dorëzimit përfundimtar të produkteve tona silikoni me porosi.

Rubber përçues | prodhuesi i fletëve të gomës silikoni transparent

1. zgjidhni lëndët e para silikoni

Ky është hapi i parë për prodhimin e produkteve tuaja të gomës silikoni. Lëndët e para të kërkuara silikoni të nevojshme për projektin tuaj do të blihen në këtë fazë.

2. Përzieni përbërjen e gomës silikoni

Përziejini sa më shumë materialet e papërpunuara të gomës me kërkesat specifike të produkteve të ndryshme në mënyrë që përbërja e silikonit të përzihet në mënyrë të barabartë. Pas përzierjes së mjaftueshme, produktet do të jenë të qarta dhe jashtëzakonisht të bukura si objektivi juaj

3. kalenderim dhe gome silikoni i shtrydhur 

Më pas do të kalojmë në fazën e prodhimit në këtë fazë duke u siguruar që të ndjekim udhëzimet dhe kërkesat e marra nga ju.

4. kontrollin e cilësisë

Përpara se të dërgojmë produktet e silikonit me porosi, ne do të sigurojmë që produktet silikoni të plotësojnë të gjitha standardet dhe certifikimin e kërkuar përpara se të dërgohen.

pse na zgjodhet ne

Produkte të garantuara me cilësi

Produktet tona prej gome silikoni janë bërë nga materiale cilësore dhe të qëndrueshme që do të zgjasin gjatë dhe do t'i rezistojnë kushteve të vështira të punës.

Shërbimi Profesional

Ne ofrojmë mbështetje dhe shërbime profesionale për të gjithë klientët tanë. Ne jemi gjithmonë në dispozicion 24/7 për t'iu përgjigjur pyetjeve tuaja.

Performanca me vlerë

Ne kemi një çmim të arsyeshëm dhe të përballueshëm në treg. Ju nuk keni pse të prishni bankën përpara se të mund të përballoni produktet tona silikoni.

Furnizuesi me një ndalesë

Sistemi ynë i zinxhirit të furnizimit është më i miri që mund të gjeni në industri. Ne e dimë se sa e rëndësishme keni nevojë për dërgesën tuaj dhe ne do të punojmë ngushtë me ju për t'ju siguruar që t'ju dorëzojmë produktet tuaja të dëshiruara prej gome silikoni.

Prokurim pa shqetësim

Blerja e produkteve të gomës silikoni me ne është pa probleme dhe e lehtë. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të flisni me mbështetjen tonë të klientit në internet sa herë që keni sfida gjatë prokurimit dhe ata do t'ju zgjidhin.

Politika Financiare Miqësore

Ne e kuptojmë se nuk është e lehtë të fitosh pasuri dhe të hysh në biznes dhe kjo është arsyeja pse ne kemi hartuar një politikë financiare miqësore për t'ju ndihmuar të bëni blerje dhe pagesa të lehta me ne.

Na kontaktoni për më shumë lloje të nxjerrjes së gomës silikoni

Ndani mendimet tuaja dhe personalizoni produktet tuaja të synuara me specialistin tonë të gomës silikoni.

Rreth kompanisë

Produkte silikoni me porosi profesionale dhe eksperte FABRIKE

Suconvey është një prodhues profesionist i produkteve të gomës silikoni që zgjedh lëndët e para të cilësisë më të lartë nga e gjithë bota si përvojën tonë të gjatë në këtë industri pasi krahasojmë materialet nga vende dhe rrethe të ndryshme, ne heqim qafe materialet me çdo reagim dhe produkt të keq .
Gjatë këtyre viteve të zhvillimit, produktet tona me porosi silikoni u eksportuan pothuajse në të gjitha vendet e botës, ne kemi një distributor të qëndrueshëm në shumë vende të zhvilluara si SHBA, Kanada dhe Japoni… të cilët marrin mbështetjen më të sinqertë nga një ndalesë. përvojën e blerjes dhe shërbimin pas shitjes. Ne morëm një reputacion të mirë global nga shpërndarësit dhe përdoruesit përfundimtarë. Shpresoj se mund të rritemi gjithmonë së bashku me miqtë tanë bashkëpunëtorë.

Rubber përçues | prodhuesit e produkteve silikoni

Kohët e parashikuara të prodhimit dhe transportit

Ne kemi një sistem funksionimi të orarit të dorëzimit në vend dhe e ndjekim këtë orar me kujdes për të siguruar që produktet tuaja të gomës silikoni t'ju vijnë në kohë dhe në mënyrë të sigurt.

hapi 1

Rubber përçues | Prodhuesi i fletëve të gomës silikoni jeshil

Projektimi dhe Prodhimi

Ne do të projektojmë derën e dushit pa kornizë për t'u prodhuar fillimisht përpara se të vazhdojmë me prodhimin nëse dizajni i plotëson të gjitha standardet.

hapi 2

anije 2

Paketimi i arkave për dorëzim

Kur prodhimi të ketë përfunduar, ne më pas do t'i paketojmë arkat për të siguruar një proces të qetë dhe të sigurt shpërndarjeje.

hapi 3

anije 3

Zhdoganimi dhe Ngarkimi

Në këtë fazë, ne do të kryejmë të gjitha zhdoganimet e nevojshme përpara se Dera juaj e Dushit pa Kornizë të ngarkohet për dorëzim.

hapi 4

anije 1

Dorëzimi ndërkombëtar

Kjo është faza e fundit e procesit të prodhimit dhe dorëzimit. Në këtë fazë, ju duhet të prisni të merrni derën tuaj të dushit pa korniza kur të mbërrijë më në fund në vendndodhjen tuaj.

Nuk e dini se me çfarë të filloni?

Merrni një zgjidhje për të gjitha produktet e gomës silikoni

Rreth kompanisë

na kontaktoni

Shitja me shumicë Suconvey mund të jetë e lehtë dhe e sigurt.

Pavarësisht se çfarë lloj produktesh gome silikoni dëshironi, bazuar në përvojën tonë të gjerë, ne mund ta prodhojmë dhe furnizojmë atë.

Pa pagesë Konsultimi

Merrni një kuotë të lirë

FAQ

Pyetjet dhe përgjigjet më të shpeshta

bëj më shumë pyetje

Ne jemi profesionistë të produkteve silikoni prodhuesi mund të ofrojë sistemin më të plotë të produkteve nga fletë sfungjeri silikoni me qeliza të mbyllura dhe të hapura, litar dhe kordon gome silikoni, jastëk gome silikoni, rrotulla gome silikoni, qese me vulë qelqi me vakum silikoni dhe të tjera produkte vulash silikoni me porosi të madhësive dhe llojeve të ndryshme për aplikime të ndryshme.

 1. Ju lutemi konfirmoni kërkesën tuaj të kërkimit si dobishmëri.
 2. Ju lutemi matni madhësinë e vendit tuaj të aplikimit dhe numëroni sasinë. Nëse keni vizatim, më mirë na dërgoni. Nëse nuk keni vizatim, ju lutem më tregoni aplikacionin tuaj dhe më tregoni se ku dëshironi ta përdorni, më mirë të njihni modelin e pajisjes së aplikimit, ne mund të bëjmë vizatim ose zgjidhje për ju.
 3. Ne do të bëjmë vizatim sipas kërkesave tuaja ose produkteve të kërkuara foto ose foto.
 4. Ju lutemi konfirmoni madhësinë dhe sasinë, veçanërisht specifikimet e asaj që dëshironi, në mënyrë që të mund të jap udhëzuesin dhe sugjerimet më të sakta.
 5. Marrja e mostrave si kërkesat dhe aplikacionet tuaja të sakta.
 6. Testimi dhe konfirmimi i mostrave dhe përmirësimi nëse është e nevojshme.
 7. Vendosja e porosisë dhe përgatitja e prodhimit.
 8. Organizoni dorëzimin pas testit jashtë magazinës.
 9. Shërbimi pas shitjes ndjek gjithmonë mallrat.

Para blerjes: Jepni udhëzuesin më profesional për zgjedhjen e produkteve ose sistemit të duhur të shërbimit.

Pas blerjes: Garanci për 1 ose 2 vjet si aplikim dhe kërkesat tuaja. Çdo dëmtim do të riparohet ose zëvendësohet i ri gjatë garancisë për sa kohë që produktet përdoren në mënyrën e duhur dhe konsumim normal të produkteve, përveç çdo prishjeje për arsye personale.

Pas shitjes: Jepni gjithmonë sugjerimet më profesionale për statusin e punës së produkteve, jepni mbështetje për klientët zhvillimet e marketingut të biznesit të markës së tyre. Riparoni gjithmonë për sa kohë që ne vazhdojmë bashkëpunimin.

Merrni nevojat tuaja me ekspertin tonë

Suconvey Rubber prodhon një gamë të gjerë produktesh gome. Nga komponimet bazë komerciale deri te fletët shumë teknike që të përputhen me specifikimet e rrepta të klientit.