Përçues gome

Kërko
Mbyllni këtë kuti kërkimi.

KUSH JEMI NE

Prodhuesi juaj i besuar i gomës

Suconvey është prodhuesi dhe novatori juaj i besuar i profileve dhe produkteve të nxjerrjes së gomës në Kinë dhe në mbarë botën. Ne kemi qenë në biznesin e produkteve të gomës për 15 vjet, dhe mundësitë e pafundme të këtij materiali të mahnitshëm vazhdojnë të na emocionojnë dhe frymëzojnë çdo ditë.

Disponojme dy fabrika gome me makineri te ndryshme perpunuese per lloje te ndryshme produktesh gome per cdo perdorim. Gjatë viteve të ekzistencës sonë, ne kemi përfunduar projekte të ndryshme, duke përfshirë produkte gome të kategorisë ushqimore, profile gome me temperaturë të lartë, rul gome rezistente ndaj konsumit, produkte gome me porosi DIY, etj. Klientët tanë janë shitës me shumicë, kompani OEM/ODM, fabrika, dhe biznesi i vogël, ndër të tjera.

Produktet komerciale të gomës

Ne kemi projektuar dhe prodhuar produkte të shkëlqyera gome silikoni si fletë gome, tuba dhe shirita gome, dyshekë gome, profile gome silikoni me porosi dhe shumë të tjera.

Produkte gome të kategorisë ushqimore

Ne trajtojmë çdo detyrë me një shkallë të pakrahasueshme kompetence dhe profesionalizmi. Dhe produktet tona kanë qenë certifikim profesional nga FDA.

Produkte gome PU Costom

Asnjëherë nuk themi "e pamundur". Në vend të kësaj, ne mbështetemi në përvojën tonë shumëvjeçare dhe përdorim pajisje të teknologjisë së lartë për të krijuar produkte gome me porosi poliuretani që plotësojnë nevojat dhe specifikimet e klientëve tanë.

Produkte prej gome poliuretani

Ne kemi projektuar dhe prodhuar produkte të shkëlqyera poliuretani të tilla si pastrues rripash pulmonare, skaj i rripit transportues, dyshek dyshemeje sigurie, shtrat me goditje, ekran për heqjen e ujit dhe shumë të tjera.

Produkte profesionale gome FURNIZUES

Ndërsa krijuam faqen tonë të internetit në 2022, Suconvey ka qenë në biznesin e prodhimit të gomës për 8 vjet! Ne jemi furnizuesi juaj profesionist i gomës, duke ju ofruar cilësinë më të lartë të produkteve të gomës të disponueshme në industri.

Ne zbulojmë mënyra të reja për të krijuar, dizajnuar dhe frymëzuar me gomë nëpërmjet kërkimit pionier, pasionit të ekipit tonë me përvojë dhe besimit të fortë në bashkëpunimin e ngushtë me investitorët dhe klientët tanë. Ne i rrisim njohuritë tona me çdo projekt, pavarësisht nëse është një klasë ushqimore, mjedis me temperaturë të lartë apo makinë precize që do të zgjidhë sfidat e sotme dhe më gjerë.

Më parë, kompania jonë fokusohej në tregtinë e brendshme në Kinë dhe eksportonte mallrat e saj të gomës në vendet e huaja përmes kompanive të tjera tregtare, me shitje vjetore prej më shumë se 8 milion dollarë. Megjithatë, ne synojmë ta bëjmë zërin tonë të dëgjohet në mbarë botën këtë vit. Prandaj, ne krijuam këtë faqe interneti dhe krijuam departamentin e tregtisë së jashtme.

Na kontaktoni për më shumë lloje të nxjerrjes së gomës silikoni dhe poliuretani

Ndani mendimet tuaja dhe personalizoni produktet tuaja të synuara me specialistin tonë të gomës.

Ne ju ofrojmë produkte gome me cilësi të lartë

Rubber përçues | Prodhuesi i tubave prej gome silikoni

Ne besojmë në prodhimin e produkteve të gomës me cilësi të lartë që tejkalojnë vazhdimisht pritjet e klientit. Gjatë gjithë historisë sonë, ne i kemi qëndruar besnikë besimeve tona thelbësore dhe kemi ndërtuar ekipin dhe procedurat që na lejojnë të ofrojmë gjithmonë produkte me cilësi të lartë në kohë dhe me buxhet.

Suconvey dëshiron të shkojë mbi dhe përtej standardeve të industrisë kur bëhet fjalë për prodhimin e produkteve funksionale të gomës. Në këtë mënyrë, ne mund t'u ofrojmë klientëve tanë produkte më të mirë me një dhunti unike për çdo projekt. Pavarësisht nga madhësia e projektit tuaj, ne ju ofrojmë dizajnin dhe cilësinë ideale, nëse dëshironi një tub dhe shirit gome për shtëpinë ose vendin tuaj të punës, ose fletë gome silikoni për nevojat tuaja.

Ne jemi pionierë në krijimin e produkteve të gomës miqësore me mjedisin, një zbulim i jashtëzakonshëm që kontribuon në qëndrueshmërinë e ekosistemit. Dhe, duke kombinuar llojet e ndryshme të gomës në mënyrën e duhur, ne mund të kursejmë energji duke sjellë dritë dhe elegancë në shtëpitë dhe bizneset e njerëzve.

Për ne, është e rëndësishme të prodhojmë produkte gome me cilësi të lartë duke ruajtur burimet dhe duke funksionuar në një mënyrë që mbron mirëqenien e punonjësve dhe klientëve tanë, si dhe mjedisin dhe shoqërinë në tërësi.

Ne mund të dizajnojmë çdo produkt gome për të plotësuar siç duhet shtëpinë, makinat, vendin e punës ose makineritë tuaja, me kaq shumë zgjedhje për personalizim, si dhe forma dhe madhësi të personalizuara. Nuk ka rëndësi kompleksiteti i projektit. Nëse mund ta imagjinoni, ne mund ta sjellim atë në realitet!

Ne sigurohemi që çdo pagesë e bërë për blerjen e çdo produkti të jetë e sigurt dhe e sigurt. Pavarësisht nëse paguani me T/T, L/C dhe mënyra të tjera. Mënyra mund të diskutohet me metodën e porosisë tuaj, na kontaktoni për më shumë detaje.

Mos e humbisni mundësinë për të kursyer para! Zbuloni zbritjet tona më të njohura në faqen tonë të internetit dhe përmes postimeve tona. Ju do të merrni herë pas here njoftime për zbritje dhe kupon që ju informojnë për ofertat tona më të mëdha. Ne besojmë që t'ju furnizojmë me produkte gome silikoni plotësisht të cilësisë së lartë që nuk do t'ju thyejnë bankën.

Le të Na Kontaktojmë

Kontaktoni Details

Shenzhen Suconvey Rubber Products Co., Ltd.

08:00 - 22.00:XNUMX
E hene e premte

Lokacioni

Parku Industrial Ronglichang, Rruga Zijing Nr. 4, Distrikti Longgang, Qyteti Shenzhen

Kontaktoni

Celular / Whatsapp: +86 13246961981
Email: [email mbrojtur]

Merrni nevojat tuaja me ekspertin tonë

Suconvey Rubber prodhon një gamë të gjerë produktesh gome. Nga komponimet bazë komerciale deri te fletët shumë teknike që të përputhen me specifikimet e rrepta të klientit.