Përçues gome

Kërko
Mbyllni këtë kuti kërkimi.

Rrotat me rrota poliuretani me porosi

Ne jemi prodhuesi më i mirë i personalizuar i rrotave poliuretani në Kinë. Rrotat poliuretani kanë shumë përfitime që i bëjnë ato ideale për një sërë aplikimesh. Ato janë jashtëzakonisht të qëndrueshme, kanë rezistencë të ulët rrotullimi dhe janë rezistente ndaj efekteve të motit dhe kimikateve. Për më tepër, rrotat poliuretani janë më të qeta se rrotat tradicionale dhe nuk kërkojnë lubrifikim.

Rrota dhe rrota poliuretani Prodhuesi

Key Features

 • Rezistent ndaj vajit, yndyrës dhe kimikateve
 • Gama e gjerë e ngjyrave në dispozicion
 • Kapacitet i lartë mbajtës i ngarkesës
 • Rezistencë e ulët rrotullimi
 • Klasa ushqimore, klasa industriale komerciale në dispozicion
 • Gama e gjerë e temperaturës funksionale
 • Jashtëzakonisht i qëndrueshëm dhe rezistent ndaj grisjes

Shërbimi ynë

Fabrika e rrotave poliuretani të cilësisë së lartë

Rrotat dhe rrotat poliuretani kanë shumë përparësi që i bëjnë ato zgjedhjen ideale për një shumëllojshmëri të gjerë aplikimesh. Ato janë jashtëzakonisht të qëndrueshme dhe rezistente ndaj gërryerjes, duke i bërë ato ideale për mjedise me konsum të lartë. Ato janë gjithashtu jopërçuese, duke i bërë të sigurta për përdorim në aplikime elektrike. Rrotat dhe rrotat poliuretani janë rezistente ndaj kimikateve dhe kanë veti të shkëlqyera çlirimi, duke i bërë ato ideale për t'u përdorur në veshje dhe laminim.

Llojet e rrotave:

> Kamionë me paletë

> Stackers

> Manipuluesit

> Gomat e pirunit

> Rrotat e fërkimit

> rrota skateboard

> Rrotat e vagonit

> Rrota rrotulluese

> Kushinetat e vogla

> Rrota e robotëve

> Lloji V Rrota

Rubber përçues | Prodhuesi i rulit poliuretani
Rubber përçues | Prodhuesi Idler i gomës me rul boshe me shtresë poliuretani
Rubber Suconvey | Prodhuesi i rrotave poliuretani
Rubber përçues | Prodhuesi i rulit poliuretani
Rubber përçues | Prodhues rul poliuretani rul gome Pu
Rubber Suconvey | Prodhuesi i rrotave poliuretani
Rubber përçues | Prodhuesi i rulit poliuretani
Rubber përçues | Prodhuesi manual i personalizuar i rulit të gomës me laminator të ftohtë
Rubber Suconvey | Prodhuesi i rrotave poliuretani

Rreth kompanisë

FABRIKE Produkte poliuretani me porosi profesionale

Suconvey është një prodhues profesionist i produkteve të gomës silikoni dhe PU që zgjedh lëndët e para të cilësisë më të lartë nga e gjithë bota si përvojën tonë të gjatë në këtë industri pasi krahasojmë materialet nga vende dhe rrethe të ndryshme, ne heqim qafe materialet me çdo reagim dhe produkt të keq .

Pa pagesë Konsultimi

Pjesë Uretani për Sistemin Transportues

Ne kemi zhvilluar një seri rrotullash poliuretani me cilësi të lartë me performancë të lartë, rrota poliuretani, skaj prej gome poliuretani, dyshekë ekrani poliuretani, fletë poliuretani, produkte uretani me porosi etj. Poliuretani është një material i gjithanshëm që mund të përdoret për të prodhuar produkte në mënyra të ndryshme. Ekzistojnë tre lloje kryesore të pjesëve poliuretani: të derdhura, të ekstruduara dhe të derdhura. Çdo lloj ka përfitimet e veta unike.

Rrota gome poliuretani me shumicë

Ne jemi një prodhues kryesor i rrotave poliuretani nga Kina. Rrotat poliuretani janë bërë nga një polimer i ngurtë, elastomerik që përdoret në një sërë aplikimesh. Materiali njihet për kapacitetin e tij të lartë mbajtës, rezistencën ndaj gërryerjes dhe koeficientin e ulët të fërkimit. Rrotat poliuretani përdoren shpesh në mjedise industriale ku ka nevojë për kapacitet të lartë mbajtës dhe rezistencë ndaj gërryerjes. Ato përdoren gjithashtu në një sërë mjedisesh të tjera ku koeficienti i ulët i fërkimit i bën ato një zgjedhje ideale.

Pavarësisht se sa i madh apo i vogël është projekti, ju mund t'u besoni mjeshtrit tanë ekspertë për t'i ofruar në kohë.

Konsumatorë të Gëzuar

Vit pas viti, industri të shumta e njohin Suconvey Rubber si lider në cilësi, shërbim dhe inovacion. Ne jemi krenarë që jemi një nga prodhuesit më të mirë të produkteve të gomës në botë.

Gif
Gif
Laboratori universitar
Lexo më shumë
Kam pak më shumë se një vit që punoj me ta dhe më duhet të them që në përgjithësi jam i kënaqur. Produkti ka funksionuar siç shpresoja, me shumë pak probleme. Shërbimi ndaj klientit ka qenë gjithashtu i përgjegjshëm dhe i dobishëm. Në përgjithësi, unë do t'ua rekomandoja produktin e tyre të tjerëve në treg për gomën.
bajdosë
bajdosë
Prodhuesit e automobilave
Lexo më shumë
Ky është një prodhues kinez me të cilin jam i kënaqur. Pavarësisht nga COVID-19, transporti është vonuar. Por më pëlqejnë prodhuesit profesionistë si ky.
Ariel
Ariel
Fabrika e Ushqimit
Lexo më shumë
I jam shumë mirënjohëse Stephanie për këshillat e duhura për projektin tim. Dorëzimi i shpejtë i shpejtë i shpejtë.
Kodi
Kodi
Projekti i Pellgut të Peshqve
Lexo më shumë
Bëra shumë kërkime përpara se të blija produktet e gomës dhe në fund shkova me Suconvey Rubber. Jam shumë i lumtur që e bëra! Ata janë një furnizues super i besueshëm dhe ekspertë profesionistë të gomës.
I mëparshëm
Tjetër

Pyetjet më të shpeshta

Këtu janë pyetjet dhe përgjigjet më të shpeshta se si të blini produkte poliuretani të personalizuara

Kur zgjidhni një rrotë poliuretani, ka disa faktorë që duhet të merrni parasysh në mënyrë që të siguroheni që po merrni atë të duhurin për nevojat tuaja. Këtu keni një udhëzues të shpejtë se si të zgjidhni rrotën e duhur poliuretani për ju.

Së pari, merrni parasysh se në çfarë lloji të sipërfaqes do të përdorni timonin. Nëse është një sipërfaqe e lëmuar, atëherë do të dëshironi një rrotë me një durometër më të butë ose shkallë të fortësisë. Nëse është një sipërfaqe më e ashpër, atëherë do të dëshironi një durometër më të fortë.

Së dyti, mendoni se sa peshë do të mbajë rrota. Ngarkesat më të rënda do të kërkojnë rrota më të forta, prandaj sigurohuni që ta merrni parasysh këtë kur bëni zgjedhjen tuaj.

Më në fund, mendoni se në çfarë klime do të përdorni timonin.

 1. Ju lutemi konfirmoni kërkesën tuaj të kërkimit si dobishmëri.
 2. Ju lutemi matni madhësinë e vendit tuaj të aplikimit dhe numëroni sasinë. Nëse keni vizatim, më mirë na dërgoni. Nëse nuk keni vizatim, ju lutem më tregoni aplikacionin tuaj dhe më tregoni se ku dëshironi ta përdorni, më mirë të njihni modelin e pajisjes së aplikimit, ne mund të bëjmë vizatim ose zgjidhje për ju.
 3. Ne do të bëjmë vizatim sipas kërkesave tuaja ose produkteve të kërkuara foto ose foto.
 4. Ju lutemi konfirmoni madhësinë dhe sasinë, veçanërisht specifikimet e asaj që dëshironi, në mënyrë që të mund të jap udhëzuesin dhe sugjerimet më të sakta.
 5. Marrja e mostrave si kërkesat dhe aplikacionet tuaja të sakta.
 6. Testimi dhe konfirmimi i mostrave dhe përmirësimi nëse është e nevojshme.
 7. Vendosja e porosisë dhe përgatitja e prodhimit.
 8. Organizoni dorëzimin pas testit jashtë magazinës.
 9. Shërbimi pas shitjes ndjek gjithmonë mallrat.

Para blerjes: Jepni udhëzuesin më profesional për zgjedhjen e produkteve ose sistemit të duhur të shërbimit.

Pas blerjes: Garanci për 1 ose 2 vjet si aplikim dhe kërkesat tuaja. Çdo dëmtim do të riparohet ose zëvendësohet i ri gjatë garancisë për sa kohë që produktet përdoren në mënyrën e duhur dhe konsumim normal të produkteve, përveç çdo prishjeje për arsye personale.

Pas shitjes: Jepni gjithmonë sugjerimet më profesionale për statusin e punës së produkteve, jepni mbështetje për klientët zhvillimet e marketingut të biznesit të markës së tyre. Riparoni gjithmonë për sa kohë që ne vazhdojmë bashkëpunimin.

Po, ne mund të ofrojmë mostrën ekzistuese falas, por një tarifë e vogël për modelin me porosi, klientët e rinj pritet të paguajnë për koston e dorëzimit, tarifa e mostrës do të zbritet nga pagesa për porosinë zyrtare. 

Për produktin ekzistues, duhen 1-2 ditë; Nëse dëshironi dizajnin tuaj, mund të duhen 3-5 ditë në varësi të përmbajtjes suaj të dizajnit. 

Ne kemi departamentin tonë të QC të fuqizuar me një ekip profesional të QC. "Cilësia Së pari, Fokusimi në Cutomer" është politika jonë e cilësisë dhe ne kemi Kontrollin e Cilësisë në hyrje / Kontrollin e cilësisë në proces / Kontrollin e cilësisë dalëse përgjatë operacioneve tona të fabrikës.

Për t'i bërë ballë të gjitha kërkesave të mësipërme ekstreme të mjedisit të punës, Suconvey duhet të zgjedhë lëndët e para të cilësisë më të mirë të cilat jo vetëm që mund të prodhojnë produkte silikoni me performancë të mirë, por gjithashtu kanë shumë avantazhe të jashtëzakonshme, të tilla si nuk do të kalojnë në të verdhë as të përdoren për një kohë të gjatë, nuk do të bëhet i brishtë, thyhet lehtë, nuk do të tkurret ose zgjerohet edhe pse përdoret për një kohë të gjatë, gjithashtu nuk do të ndryshojë lehtësisht specifikimet për të ndikuar në funksionimin e makinës suaj. Vetëm në bazë të kontrollit të cilësisë së mësipërme, produktet silikoni mund të servisohen për një kohë të gjatë për të kursyer energjinë tuaj për t'i zëvendësuar ato dhe kohën tuaj të pritjes për zëvendësimin në mënyrë që produktiviteti të jetë i lartë.

Merrni nevojat tuaja me ekspertin tonë

Suconvey Rubber prodhon një gamë të gjerë produktesh gome. Nga komponimet bazë komerciale deri te fletët shumë teknike që të përputhen me specifikimet e rrepta të klientit.