Përçues gome

Kërko
Mbyllni këtë kuti kërkimi.

Ndalesa juaj e Besuar

Qese me vakum silikoni qelqi për prodhuesin e makinerive të petëzimit

Produkti me jetë të gjatë dhe të ripërdorshëm, çanta vakum gome silikoni është bërë me fletë gome silikoni të cilësisë së lartë dhe përdoret për laminimin e makinës së qelqit, kjo është arsyeja pse njihet edhe si qese me vakum silikoni ose qese me vakum silikoni. Ky artikull është shumë i rëndësishëm gjatë petëzimit të xhamit. Për të nxjerrë ajrin midis filmit EVA dhe xhamit, një qese me vakum silikoni është jashtëzakonisht e rëndësishme. Kushtojini vëmendje PA AJRI në çantë. Është e rëndësishme të mos lini çamçakëzin e derdhur në makinë. Zgjedhja e një qese me vakum silikoni me cilësi të lartë mund të parandalojë dëmtime të konsiderueshme të produktit.

Çanta me vakum gome silikoni për makinën e petëzimit të qelqit

Ne mund t'ju furnizojmë veçmas si produkt me porosi një qese izoluese të sheshtë silikoni të bërë në cilësinë e vakumeve me rezistencë të lartë termike dhe rezistencë ndaj temperaturave të larta deri në 250 gradë Celsius. Përbëhet nga 2 copa që përputhen me skajet dhe përshtatet me përbërës të sheshtë xhami. Ndarja e poshtme e xhamit ka një përshtatje të përsosur në çantë. Pastaj pjesa e poshtme e çantës ngjitet lart. Për shkak se ka dy xhepa në çantë, një dritare e madhe mund të dalë nga lart duke përdorur një filxhan vakum, për shembull, kur krijoni xhami të laminuar sigurie. Në mes të çantës ka një kanal vakum konvencional që siguron trajtim të thjeshtë.

Kërkoni një ofertë falas

Lloje të ndryshme qese me vakum silikoni

Çanta vakum me cilësi të lartë për makinën e petëzimit të qelqit

Rubber përçues | Prodhuesi i QESËS SILIKONI GLASS VAKUUM
Çanta me vakum për makinën e petëzimit të qelqit
Rubber përçues | Prodhues i qeseve vakum silikoni rezistent ndaj temperaturës së lartë
QETE SILIKONI GLASS VAKUUM Prodhuesi

Ne jemi të vetëdijshëm për

Cilësia e qeses me vakum silikoni

Opsione të gjera të personalizuara për projektet tuaja

Masat

Ne ofrojmë mundësinë e prodhimit të qeseve vakum gome silikoni për makinën e laminimit të qelqit në madhësi të ndryshme për të siguruar që funksioni i produktit të mund të përshtatë me saktësi aplikimin tuaj.

Ngjyra

Ju keni një gamë të gjerë opsionesh ngjyrash për t'u marrë në konsideratë, të cilat do t'ju ndihmojnë të pozicionoheni më mirë në treg dhe të sjellni disa pjesë unike.

 • i tejdukshëm
 • blu

Trajtim sipërfaqësor

Zgjidhjet tona të personalizuara paraqesin prodhimin e gomës silikoni në trajtime të ndryshme sipërfaqësore për të siguruar që ato të përshtaten me produktet tuaja të dëshiruara.

 • Sipërfaqe mat / valë / e lëmuar
 • Me logo të veçantë
 • Me sipërfaqe ngjitëse
 • Personalizojeni modelin tuaj të shënimeve

material

Lëndët e para të ndryshme me specifika të ndryshme për aplikimet tuaja të ndryshme. Ne ofrojmë opsione të gjera për të siguruar që ju të merrni atë që i përshtatet kërkesave tuaja.

 • Temperaturat e larta dhe të ulëta kërkojnë nga -60℃ deri në 250℃
 • Aprovuar nga FDA/Klasa e ushqimit/shkalla mjekësore/shkalla e foshnjës
 • Fortësi e veçantë nga 20° deri në 90° breg A
 • Dendësia 0.9 deri 1.7 për kërkesa të veçanta
 • Retardant i ndezshëm, Anti-statik
Rubber përçues | Prodhuesi i QESËS SILIKONI GLASS VAKUUM
Rubber përçues | Fletë gome silikoni me shumicë
Rubber përçues | Prodhues i qeseve vakum silikoni rezistent ndaj temperaturës së lartë
Rubber përçues | prodhues me porosi tape gome silikoni

qese me vakum gome silikoni me porosi

Qesja me vakum silikoni e ripërdorshme është e mbushur me fletë xhami dhe filma EVA dhe elemente dekorative dhe më pas pastrohet me fshesë për laminimin e duhur. Një qese me këtë material përfshin 2 batanije silikoni të lidhura me modelin tonë të përmirësuar të vulës së ndërthurur. Qesja e vakumit është siguruar duke përdorur unaza silikoni në një qese që mund të ngjitet në një element pompë vakumi. Për më tepër, pasi filmi PVC të shkrihet, do të lërë mbetje ngjitëse kur unazat e silikonit shkrihen. Është gjithashtu shumë rezistent ndaj nxehtësisë dhe rezistent ndaj grisjeve.

Ju lutem mos hezitoni të më tregoni kërkesat tuaja, dizajnin tuaj, apo edhe vizatimin tuaj. Nëse produktet tuaja të kërkuara janë të lehta, ne mund të prodhojmë lirisht për ju si përvojat tona dhe të ofrojmë produktet më të përshtatshme për ju. Nëse është e ndërlikuar, ne mund të ofrojmë udhëzuesin më profesional për mjedisin tuaj të përdorimit dhe të bëjmë një model dizajni që ju ta vendosni në makinën tuaj. Pra, nuk ka kurrë një vështirësi para nesh, ajo ka, le ta zgjidhim së bashku.

PRODUKTET SILIKONI
0 +

Mësoni më shumë qesen tuaj me vakum silikoni me ne

Qese me vakum silikoni është një qese e bërë nga dy shtresa fletë gome silikoni, zakonisht me grykë të fryrë, shtresë pëlhure të përforcuar dhe vulë vetë-mbushëse të madhësive dhe ngjyrave të ndryshme për të përmbushur kërkesat e ndryshme të aplikimit në pajisje ose makineri të ndryshme në industri ose jetë si p.sh. si makineri printimi për transferimin e nxehtësisë, energjia diellore, vegla dhe makineri të kategorisë ushqimore, laborator kimik, fushë mjekësie, industri bukurie… Më poshtë janë më shumë detaje rreth qeseve tona me vakum silikoni:

Si i bëjmë produktet e gomës silikoni

Në çdo organizatë ose kompani, ka procese të caktuara që anëtarët duhet të ndjekin në prodhimin ose prodhimin e një artikulli. Ne kemi përshkruar të gjitha proceset nëpër të cilat kalojnë produktet tona të gomës silikoni përpara dorëzimit përfundimtar të qeses sonë me vakum silikoni.

Rubber përçues | prodhuesi i fletëve të gomës silikoni transparent

1. zgjidhni lëndët e para silikoni

Ky është hapi i parë për prodhimin e produkteve tuaja të gomës silikoni. Lëndët e para të kërkuara silikoni të nevojshme për projektin tuaj do të blihen në këtë fazë.

2. Përzieni përbërjen e gomës silikoni

Përziejini sa më shumë materialet e papërpunuara të gomës me kërkesat specifike të produkteve të ndryshme në mënyrë që përbërja e silikonit të përzihet në mënyrë të barabartë. Pas përzierjes së mjaftueshme, produktet do të jenë të qarta dhe jashtëzakonisht të bukura si objektivi juaj

3. kalenderim dhe gome silikoni i shtrydhur 

Më pas do të kalojmë në fazën e prodhimit në këtë fazë duke u siguruar që të ndjekim udhëzimet dhe kërkesat e marra nga ju.

4. kontrollin e cilësisë

Përpara se të dërgojmë çantën me vakum silikoni, ne do të sigurojmë që produktet silikoni të plotësojnë të gjitha standardet dhe certifikimin e kërkuar përpara se të dërgohen.

pse na zgjodhet ne

Produkte të garantuara me cilësi

Produktet tona prej gome silikoni janë bërë nga materiale cilësore dhe të qëndrueshme që do të zgjasin gjatë dhe do t'i rezistojnë kushteve të vështira të punës.

Shërbimi Profesional

Ne ofrojmë mbështetje dhe shërbime profesionale për të gjithë klientët tanë. Ne jemi gjithmonë në dispozicion 24/7 për t'iu përgjigjur pyetjeve tuaja.

Performanca me vlerë

Ne kemi një çmim të arsyeshëm dhe të përballueshëm në treg. Ju nuk keni pse të prishni bankën përpara se të mund të përballoni produktet tona silikoni.

Furnizuesi me një ndalesë

Sistemi ynë i zinxhirit të furnizimit është më i miri që mund të gjeni në industri. Ne e dimë se sa e rëndësishme keni nevojë për dërgesën tuaj dhe ne do të punojmë ngushtë me ju për t'ju siguruar që t'ju dorëzojmë produktet tuaja të dëshiruara prej gome silikoni.

Prokurim pa shqetësim

Blerja e produkteve të gomës silikoni me ne është pa probleme dhe e lehtë. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të flisni me mbështetjen tonë të klientit në internet sa herë që keni sfida gjatë prokurimit dhe ata do t'ju zgjidhin.

Politika Financiare Miqësore

Ne e kuptojmë se nuk është e lehtë të fitosh pasuri dhe të hysh në biznes dhe kjo është arsyeja pse ne kemi hartuar një politikë financiare miqësore për t'ju ndihmuar të bëni blerje dhe pagesa të lehta me ne.

Na kontaktoni për më shumë lloje të nxjerrjes së gomës silikoni

Ndani mendimet tuaja dhe personalizoni produktet tuaja të synuara me specialistin tonë të gomës silikoni.

Rreth kompanisë

FABRIKE qese me vakum silikoni qelqi profesionale

Suconvey është një prodhues profesionist i produkteve të gomës silikoni që zgjedh lëndët e para të cilësisë më të lartë nga e gjithë bota si përvojën tonë të gjatë në këtë industri pasi krahasojmë materialet nga vende dhe rrethe të ndryshme, ne heqim qafe materialet me çdo reagim dhe produkt të keq .
Gjatë këtyre viteve të zhvillimit, produktet tona të qeseve me vakum silikoni u eksportuan pothuajse në të gjitha vendet e botës, ne kemi një distributor të qëndrueshëm në shumë vende të zhvilluara si SHBA, Kanada dhe Japoni… të cilët marrin mbështetjen më të sinqertë nga një ndalesë. përvojën e blerjes dhe shërbimin pas shitjes. Ne morëm një reputacion të mirë global nga shpërndarësit dhe përdoruesit përfundimtarë. Shpresoj se mund të rritemi gjithmonë së bashku me miqtë tanë bashkëpunëtorë.

Rubber përçues | prodhuesit e produkteve silikoni

Kohët e parashikuara të prodhimit dhe transportit

Ne kemi një sistem funksionimi të orarit të dorëzimit në vend dhe e ndjekim këtë orar me kujdes për të siguruar që produktet tuaja të gomës silikoni t'ju vijnë në kohë dhe në mënyrë të sigurt.

hapi 1

Rubber përçues | Prodhuesi i fletëve të gomës silikoni jeshil

Projektimi dhe Prodhimi

Ne do të projektojmë derën e dushit pa kornizë për t'u prodhuar fillimisht përpara se të vazhdojmë me prodhimin nëse dizajni i plotëson të gjitha standardet.

hapi 2

anije 2

Paketimi i arkave për dorëzim

Kur prodhimi të ketë përfunduar, ne më pas do t'i paketojmë arkat për të siguruar një proces të qetë dhe të sigurt shpërndarjeje.

hapi 3

anije 3

Zhdoganimi dhe Ngarkimi

Në këtë fazë, ne do të kryejmë të gjitha zhdoganimet e nevojshme përpara se Dera juaj e Dushit pa Kornizë të ngarkohet për dorëzim.

hapi 4

anije 1

Dorëzimi ndërkombëtar

Kjo është faza e fundit e procesit të prodhimit dhe dorëzimit. Në këtë fazë, ju duhet të prisni të merrni derën tuaj të dushit pa korniza kur të mbërrijë më në fund në vendndodhjen tuaj.

Nuk e dini se me çfarë të filloni?

Merrni një zgjidhje për të gjitha produktet e gomës silikoni

Rreth kompanisë

na kontaktoni

Shitja me shumicë Suconvey mund të jetë e lehtë dhe e sigurt.

Pavarësisht se çfarë lloj produktesh gome silikoni dëshironi, bazuar në përvojën tonë të gjerë, ne mund ta prodhojmë dhe furnizojmë atë.

Pa pagesë Konsultimi

Merrni një kuotë të lirë

FAQ

Pyetjet dhe përgjigjet më të shpeshta

bëj më shumë pyetje

Ne jemi profesionistë të produkteve silikoni prodhuesi mund të ofrojë sistemin më të plotë të produkteve nga fletë gome me shkumë sfungjeri silikoni, tub gome me shkumë sfungjeri silikoni, mbështjellës turi silikoni, Rrotulla gome silikoni për aplikues ngjitës, thasë me vulë me vakum silikoni dhe të tjera nxjerrje sfungjeri silikoni të madhësive dhe llojeve të ndryshme për aplikime të ndryshme.
 1. Ju lutemi konfirmoni kërkesën tuaj të kërkimit si dobishmëri.
 2. Ju lutemi matni madhësinë e vendit tuaj të aplikimit dhe numëroni sasinë. Nëse keni vizatim, më mirë na dërgoni. Nëse nuk keni vizatim, ju lutem më tregoni aplikacionin tuaj dhe më tregoni se ku dëshironi ta përdorni, më mirë të njihni modelin e pajisjes së aplikimit, ne mund të bëjmë vizatim ose zgjidhje për ju.
 3. Ne do të bëjmë vizatim sipas kërkesave tuaja ose produkteve të kërkuara foto ose foto.
 4. Ju lutemi konfirmoni madhësinë dhe sasinë, veçanërisht specifikimet e asaj që dëshironi, në mënyrë që të mund të jap udhëzuesin dhe sugjerimet më të sakta.
 5. Marrja e mostrave si kërkesat dhe aplikacionet tuaja të sakta.
 6. Testimi dhe konfirmimi i mostrave dhe përmirësimi nëse është e nevojshme.
 7. Vendosja e porosisë dhe përgatitja e prodhimit.
 8. Organizoni dorëzimin pas testit jashtë magazinës.
 9. Shërbimi pas shitjes ndjek gjithmonë mallrat.

Para blerjes: Jepni udhëzuesin më profesional për zgjedhjen e produkteve ose sistemit të duhur të shërbimit.

Pas blerjes: Garanci për 1 ose 2 vjet si aplikim dhe kërkesat tuaja. Çdo dëmtim do të riparohet ose zëvendësohet i ri gjatë garancisë për sa kohë që produktet përdoren në mënyrën e duhur dhe konsumim normal të produkteve, përveç çdo prishjeje për arsye personale.

Pas shitjes: Jepni gjithmonë sugjerimet më profesionale për statusin e punës së produkteve, jepni mbështetje për klientët zhvillimet e marketingut të biznesit të markës së tyre. Riparoni gjithmonë për sa kohë që ne vazhdojmë bashkëpunimin.

Merrni nevojat tuaja me ekspertin tonë

Suconvey Rubber prodhon një gamë të gjerë produktesh gome. Nga komponimet bazë komerciale deri te fletët shumë teknike që të përputhen me specifikimet e rrepta të klientit.